Máš aj Ty svojho ANJELA v ľudskej koži?


Padli na Zem. Neviem síce odkiaľ, ale stali sa našimi anjelmi. Hoc doráňaný letom z neba, či inej galaxie, pripravení nás podržať v každej chvíli. Stáť pri nás. Sú z mäsa a kostí a pritom takí výnimoční. Akési nadpozemské bytosti.


Život je ako krivka EKG. Raz sme hore, potom zasa dolu. Lietame si životom, ako na húsenkovej dráhe a občas môžeme mať pocit, že je nám už zo všetkého zle. Že je toho na nás jednoducho priveľa. Že ešte chvíľa… a my vyvrátime celý obsah svojho žalúdka. Aj o tom je život. O krajších, ale aj tých horších momentoch.


Boh vedel, že prídu aj takéto chvíle. Chvíle, kedy budeme potrebovať pri sebe aj svojich Anjelov v ľudskej koži.


Spomeň si prosím pri čítaní týchto riadkov na niekoho, kto pri tebe vždy stál. Kto ťa neopustil, aj keď tvoje srdce krvácalo a ty si mal chuť rozbiť všetko vôkol seba. Možno si kričal. Možno si nadával. Možno si mal chuť to celé vzdať.


Spomeň si prosím teraz na niekoho, kto zbieral tvoje slzy zúfalstva, aby neskôr nimi mohol pokropiť kvety, ktoré vyrástli z tvojej radosti. A on bol vždy pritom…


Anjeli, ktorí boli zoslaní na Zem preto, aby nás chránili. Naši priatelia, ktorých neodrádza ani to, keď kopeme vôkol seba. Možno sme im ublížili. Možno naše slová v chvíľach slabosti prebodli ich srdce ako ostrá dýka. No oni vždy zostali. Pretože vedeli, že je to len náš nárek popísaný farbami zúfalstva a že práve v tom momente ich potrebujeme pri sebe ešte viac. Nevzdali to s nami. Smiali sa s nami, i plakali.


L Á S K A. 5 písmen, ktoré však v sebe skrývajú tajomstvo toho najväčšieho pokladu. Pokladu neoceniteľnej hodnoty. Milujme a buďme milovaní. Pretože láska má mnoho podôb. Materinská láska, súrodenecká láska, partnerská láska, a v nekonečnom rade láska priateľská.


Tieto slová sú venované všetkým tým, ktorí majú v našom živote nenahraditeľné miesto. Ktorí aj keď nie sú s nami každý deň, vieme, že s nami vlastne sú. Neustále. Pretože nás spája neviditeľná nitka spojenectva. A aj keď v našich žilách nekoluje rovnaká krv, sme jednota. Je to ako s hviezdami, ktoré síce občas nevidíme, ale i tak vieme, že existujú. A že nad nami držia svoju ochrannú ruku.

Ďakujme našim vymodleným anjelom, ktorí síce majú doráňané krídla, ale nikdy nás nimi nezabudnú prikryť, keď príde búrka.
Ďakujeme Vám… za všetko… A nezabúdajte, že rovnako tak, sme tu pre Vás aj my. Pripravení s láskou otvoriť svoju náruč a zdolávať s Vami tie vaše lejaky a blesky… Pretože keď sme spolu, nezdolá nás ani tá najväčšia životná prekážka.

S láskou, Lucia.

motivacia-inspiracia-tvorba-copywriting-copywriter-blog-blogeroka-lucia-duracova-storyseller

A ČO TERAZ?

Nevyšlo ti to podľa predstáv? Možno si si myslela, že vo veku, ktorý máš teraz vytesaný na tvári, už budeš za vodou. Že budeš mať

Čítať viac »

Upútajte pozornosť na svoju firemnú značku!

Ušetrite peniaze za nestabilných zamestnancov. Predstavte výnimočnosť Vašej firmy
a jej benefity.