Služby.

Copywritingové konzultácie (aj online)

Trápite sa s nefunkčným webom? Potrebujete kreatívne predajné texty, ktoré oslovia Vašu cieľovú skupinu? Chcete spoznať tajomstvo písania kreatívnych a pútavých obsahov? Radi by ste prinášali hodnotné obsahy?

Stavte na kreatívny copywriting pre Váš web a sociálne siete. Okoreňte svoju firemnú komunikáciu a získajte tak nových zákazníkov.

Kreativita, optimalizácia, príťažlivé texty s prvkami predajnej psychológie. Uvedenie sociálnych sietí do života, návody na písanie príťažlivých blogov. Naučte sa efektívne pracovať s Vašimi referenciami. Získajte konkrétne tipy na zlepšenie komunikácie s Vašimi klientmi.

Predajný copywriting, kreatívna tvorba a to všetko – s nádychom človečenstva. Stačí si vybrať svojich 30, alebo 60 minút konzultácie. Spoznajte tajomstvo funkčného copywritingu a zapracujte ho do svojho podnikania. Priblížte sa svojej cieľovej skupine, stavte vo svojom podnikaní na kreatívne zmeny a sledujte z toho vyplývajúce výsledky. Kreativita je dobrodružná jazda, ktorá na svoje plody nenechá dlho čakať…

Tvorba virálnych obsahov, predajný copywriting a kreatívne texty

Nechcete strácať čas a nebaví Vás kreatívne tvoriť? Odovzdajte to do rúk človeka, ktorý to miluje. Stavte na copywriting s dušou. Ak je Vašim cieľom odlíšenie sa od konkurencie, prinášanie hodnôt cez Vaše produkty a služby a s tým súvisiace vyššie predaje, vnímanie Vašej firemnej značky ako lídra na trhu vo Vašom odbore – dajte šancu svojmu firemnému príbehu z môjho pera.

Tvorba produktových textov, blogov, kreatívny copywriting pre Váš web, či sociálne siete. Pritiahnutie pozornosti cieľovej skupiny a jej udržanie.

Vdýchnime Vašej webovej stránke život a atmosféru. Pútavé texty, slogany, kreatívne príspevky, copywriting šitý na mieru, PR články, tlačové správy, e-mailové kampane, newslettery, obsah na e-shopy, kompletné spracovanie referencií od Vašich klientov – sú Vašou vstupenkou za lepšími výsledkami.

Korunný produkt: Filmové reportáže pre podnikateľov, ktorí chcú ukázať svoje produkty a služby INAK!

Predstavte svoju výnimočnú obchodnú značku  a oslovte zákazníkov neobvyklým spôsobom. Odlíšte sa od konkurencie obrazom, zvukom a emóciami.

Reportážny film je marketingovým nástrojom 21. storočia. Filmová tvorba s reportážnymi prvkami je tou správnou voľbou pre tých, ktorí stavajú podnikanie na hodnotách a výnimočnosti.

Zvažujete najlepšiu investíciu do mozaiky funkčného marketingu? Filmová reportáž prináša všetko v jednom balíku. Pútavé texty, príťažlivý obraz, poukázanie na výnimočnosť Vášho firemného príbehu, predstavenie Vašej obchodnej ponuky.

S tímom profesionálov s radosťou pripravíme pre Vás produkt, ktorý je stvorený na to, aby sa šíril už jedným klikom a spustil virálnu vlnu pozornosti. Pôsobí na všetky zmysly Vašich budúcich zákazníkov. Vďaka filmu o Vašej firme rastie hodnota vnímania Vašej značky na trhu. Odovzdanie posolstva svetu v niekoľkých minútach.

Použiť ho viete na zdôraznenie obchodnej ponuky, predstavenie na svojom webe, alebo na sociálnych sieťach. Zaujmite svojim príbehom a odlíšte sa. Zaslúžite si zahviezdiť, vzbudiť záujem a budovať si dôverný vzťah s klientom.

Filmové reportáže pre firmy na získanie zamestnancov a profesionálov do tímu. 

Hľadáte zamestnancov, alebo ľudí, ktorí sa postavia za úspech Vašej firmy? Pritiahnite pozornosť schopných ľudí do Vášho tímu. Dajte im o tejto šanci vedieť.

Ukážte svoje benefity pre zamestnancov a spolupracovníkov pútavou filmovou tvorbou. Predstavte v skratke svoju firmu, služby a produkty. Zvýšte šance na pritiahnutie tých správnych ľudí.

Dosť bolo fluktuácie zamestnancov, či niekoľko mesiacov trvajúce hľadanie ľudí na pracovné pozície. Dovoľte, aby si Váš našli oni sami.

Ušetrite peniaze za nestabilných zamestnancov. Predstavte výnimočnosť Vašej firmy a jej benefity. Získanie snaživých a hodnotných kolegov, je jedným z hlavných pilierov úspechu každej firmy. Reportážny film je na to ako stvorený.

Upútajte pozornosť na svoju firemnú značku!

Ušetrite peniaze za nestabilných zamestnancov. Predstavte výnimočnosť Vašej firmy 
a jej benefity.