reporter-vip-reportaz-film-filmovareportaz-konzultacia-zisk-odlisenie-hodnota-produkty-sluzby

V hlavnej úlohe – TY! ❤️

Dostala si DAR života. Ty dobre vieš, že život sám o sebe – je ako krivka EKG.

V hrudi Ti bije srdce, ktoré má v sebe nádych nekonečnosti. Srdce, ktoré Ti vlieva energiu do žíl. Raz sme hore, potom zasa klesáme dolu… a práve vďaka tomu žijeme. Náš život je ako jedna veľká, farebná, húsenková dráha.

Život je o pohybe. A jedinou istotou v ňom – je zmena. Prísun životodarnej energie, ktorá je všade okolo nás.

Pamätáš si na to, kedy si sa zasmiala – tak poriadne… z plného hrdla?.. Alebo naopak, kedy ti zaliali tvár slané slzy, ktoré však boli akýmsi očistným darom od Boha, aby ťa zbavili nánosov smútku a ťažoby?

Život je jazda. Niekedy spomalíš. Ledva sa vlečieš. Máš chuť to vzdať. Rozkopať celý tento svet. Napľuť niekomu do tváre. Prefackať ho. A možno, máš chuť niekedy prefackať aj samú seba. 🙄

A práve to, je na tom to očarujúce. To striedanie emócií, vďaka ktorým vieš, že žiješ.

Milujem autentickosť. Keď sa môžem tešiť, ako malé dieťa. Keď môžem tancovať bosá, v kvapkách dažďa.

A dokonca milujem aj to, keď si môžem poplakať a uľaviť svojej ubolenej duši. Pretože – život je darom a hlavnú úlohu v ňom zohrávaš Ty.

Miluj zmeny. Nové začiatky. Nové šance. Užívaj si ich. Riziko patrí k životu.

Každý urobil vo svojom živote aj zlé rozhodnutia. Každý urobil vo svojom živote kraviny, nad ktorými dnes krúti hlavou. Každý z nás, možno stratil niekoho, na kom mu záležalo – vlastnou hlúposťou. Niet človeka, ktorý by bol dokonalý. A kto si myslí, že dokonalý je… toho raz navštívi pokora – spolu so svojou lekciou. A pravdepodobne kruto bolestivou.

V hlavnej úlohe si – TY! Nik iný. A tak si dovoľ odpustiť si svoje životné prešľapy.

Vtedy si skutočne robila to najlepšie, čo si vedela. Vtedy, si to tak cítila. A to, že to dnes vnímaš inak? To len značí o tom, že si sa posunula. Že rastieš. A že môžeš byť na seba nesmierne hrdá!

V hlavnej úlohe – TY! V celej svojej kráse, jedinečnosti, so svojimi nedostatkami – a pritom tak odetá vo svojskej dokonalosti.

S láskou, Lucia.

motivacia-inspiracia-tvorba-copywriting-copywriter-blog-blogeroka-lucia-duracova-storyseller

A ČO TERAZ?

Nevyšlo ti to podľa predstáv? Možno si si myslela, že vo veku, ktorý máš teraz vytesaný na tvári, už budeš za vodou. Že budeš mať

Čítať viac »

Upútajte pozornosť na svoju firemnú značku!

Ušetrite peniaze za nestabilných zamestnancov. Predstavte výnimočnosť Vašej firmy
a jej benefity.