inspiracia-motivacia-podnikanie-copywriting-konzultacie- marketing-online-uspech

Radšej SO SRDCOM, ako bez srdca! ❤️

Skončilo to. Ďalšia etapa tvojho života. Dobehla si do cieľovej rovinky a… zamýšľaš sa nad tým, či to malo byť všetko.

Áno malo. Prosím, obzri sa na chvíľu späť. Čo ti to dalo? Čo ťa to naučilo? A čo ti to prinieslo?

Život je už raz taký. Niečo nové začína a niečo končí.

Nič neľutuj. Precíť vďačnosť aj za túto cennú životnú lekciu a… posuň sa ďalej. Pretože, toto mala byť len ďalšia etapa tvojho života. So všetkými svojimi kladmi i zápormi.

Na tej dobrodružnej ceste si stretla mnoho zaujímavých ľudí. Zažila si úžasné chvíle. Získala si cenné znalosti. Naučila sa mnohému.

Stretla si takých, ktorí boli čestní a láskaví, no na druhej strane aj ľudí v hadej koži. Ktorí sa ti usmievali do tváre – s pretvárkou úprimnosti.

Pravdou však je, že len čakali, kedy získajú svoje – vyštverajú sa po tvojom chrbte – a z tej výšky ti zabodnú nôž do srdca… a aby toho nebolo málo… ešte ťa aj opľujú. 🙂

Je to tak, ako to má byť. Si tu. A stojíš pred nejasnými časmi, ktoré už nikdy nebudú, aké boli…. no na druhej strane môžu byť také skvelé, ako ešte nikdy.

Nič nebude ružové. Nikdy. „Pozitivistické žvásty“, ktoré sa tak v dnešnej dobe nosia a dávajú ti pred tvár neviditeľný závoj naivity – skončili. Prijmi fakt, čo v tvojom živote nefunguje a vybuduj na tom svoje majstrovstvo.

Nie je len to dobré. Je aj to tienisté. Je biela, ale i čierna. Prijmi to a kráčaj ďalej.

Prichádza k tebe nová kapitola tvojho života. Ktorá ťa posunie zasa vpred. K tomu, kým sa máš stať.

Stretneš nových ľudí. Posunieš svoje vzťahy. Poučená, ešte vedomejšia si svojej hodnoty. Obklopíš sa tými, ktorí si to zaslúžia a ocenia to, aká si. Ktorí ťa nebudú chcieť meniť a podsúvať ti – ísť cestou stáda.

RASTIEŠ. Či si to uvedomuješ, alebo nie, stáva sa z teba silnejšia verzia samej seba. 💪

Možno máš na niekoho ťažké srdce. Ale netráp sa ním. Odpusti mu a zaželaj v duchu len všetko dobré. Nechaj to na vesmír. Ty si pestuj v srdci lásku.

Miluj. Miluj každého taký, aký je. Neočakávaj dobrotu od niekoho, kto ju v sebe nemá, alebo ju ešte neprebudil. Boh nám nedal dar čistoty a dobroty preto, aby ju niekto zneužíval.

Dar čistoty, úprimnosti, láskavosti a dobroty si dostala preto, aby si nimi rozsievala radosť. Neočakávala nič naspäť. Vedz však, že každému sa raz všetko mnohonásobne vráti. A dobré skutky, hlavne dnes – majú cenu zlata.

A tak prosím, nezatrpkni a choď svojou vlastnou cestou. Cestou čistého srdca.

Pretože, tá nepodlieha najmodernejším trendom marketingu, „cool-ovosti“ a toho čo sa nosí. Tá cesta sa ti spočíta niekde, kam sa dostaneš, keď dovŕšiš svoju pozemskú púť.

Nemáš sa čoho báť. Skôr naopak. Poďakuj za krásne chvíle počas svojej doterajšej cesty, na nikoho sa nehnevaj, teš sa z toho čo si sa naučila… a s očami plnými viery a nádeje vykroč ďalej. Na svoju novú dobrodružnú cestu životom…

A keď budeš o sebe nabudúce pochybovať, možno ti pomôžu tieto slová: ❤️ „Radšej so srdcom, ako bez srdca. Radšej sama, ako s vami….“ ❤️

S láskou, Lucia

motivacia-inspiracia-tvorba-copywriting-copywriter-blog-blogeroka-lucia-duracova-storyseller

A ČO TERAZ?

Nevyšlo ti to podľa predstáv? Možno si si myslela, že vo veku, ktorý máš teraz vytesaný na tvári, už budeš za vodou. Že budeš mať

Čítať viac »

Upútajte pozornosť na svoju firemnú značku!

Ušetrite peniaze za nestabilných zamestnancov. Predstavte výnimočnosť Vašej firmy
a jej benefity.